Zakupy w zabytkowym klimacie

Najemcy

  1. Loft79      www.loft79.pl
  2.  Pracownia Cukiernicza DeseLoft
  3. SOMM+ 
  4. Fiore Gabinet Kosmetyczny  www.fiore-estetica.pl
  5. Zibkor  www.zibkor.pl
  6.  
  7. Smykoland   www.smykoland.pl
  8. Hurtownia Wera  www.hurtowniawera.pl
  9. a) Klink b) Atmosferic c) The Fab    www.klink.pl
  10. Pack-Produkt   www.pack-produkt.pl
  11. Komis Dziecięcy
  12. Sofa Spot   www.sofaspot.pl
  13. Ekspert Ubezpieczeń www.ekspertubezpieczenia.pl
  14. Bike House sklep i serwis   www.bikehouse.pl
  15. a) Astron b) Precom c) Studio Podłóg Drzwi i Tapet Szczygielscy      www.astron-design.pl   , www.precom.com.pl    , www.studiopodlog.pl                                                                            
  16.  
  17.  Studio Podłóg Ablux  www.studioablux.pl
  18. Studio Podłóg Ablux
  19. Fabryka Łazienek  www.fabrykalazienek.pl
  20. Seven Points     www.sevenpoints.pl
  21. a)K&T Kuchnie Włoskie    www.kuchniewloskie.torun.pl ,  b) Inteligentny Dom www.gft.pl
  22. Kam Kuchnie    www.meblekam.pl
  23. Creazioni          www.creazioni.info.pl
  24. Gastromatic     www.gastromatic.pl
  25. Pachnidełko     www.pachnidelko.pl
  26. Comfort & Style Interiors   www.csinterior.com
  27.    
  28. BM INVEST    www.bminvest.com.pl
  29. Polish Forwarding Company Sp. z o.o.    www.pfc24.pl
  30. Black Moon Tattoo - wkrótce otwarcie
  31. Uomo Pio           www.facebook.com/uomopi/
  32. CodeForge wkrótce otwarcie
  33. CodeForge wkrótce otwarcie
  34. Biuro BNI Oddział Toruń  www.bnipolska.pl
  35. Elgreen Centrum   www.elgreen.pl
  36. a) Cargo Speed  www.cargo-speed.pl  , b) SP Tech Solutions  www.sptech.pl
  37.  Cargo Speed
  38.  
  39. FlameJobs    www.flamejobs.pl
  40. Toruńskie Surowce Wtórne    www.torunskiesurowce.pl
  41. Multi Assist   www.multiassist.pl  
  42. Galeria Mieszkań      www.galeriamieszkan.eu
  43. Bankomat kryptowalut 

 

 

Kontakt

CENTRUM HANDLOWE TWIERDZA

F.H.U Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Biuro Twierdza
tel. 56 660-10-24
tel. kom. 794-777-999
tel. kom. 605-742-696
e-mail: biuro@twierdzatorun.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami – zapisz się na newsletter poprzez poniższy formularz.


 
Nasze marki