Zakupy w zabytkowym klimacie

Najemcy

  1. Loft79      www.loft79.pl
  2.  Bowlki i Rolki    www.facebook.com/bowlkiirolki
  3. SOMM+    www.sommplus.pl
  4. Fiore Gabinet Kosmetyczny  www.fiore-estetica.pl
  5. Akademia Wizerunku - wkrótce otwarcie
  6.  
  7. a) Senpo www.senpo.pl       b)Smykoland   www.smykoland.pl  
  8. Hurtownia Wera  www.hurtowniawera.pl
  9. a) Klink b) Atmosferic c) The Fab    www.klink.pl
  10. Pack-Produkt   www.pack-produkt.pl
  11. Komis Dziecięcy
  12. Sofa Spot   www.sofaspot.pl
  13. Ekspert Ubezpieczeń www.ekspertubezpieczenia.pl
  14. Bike House sklep i serwis   www.bikehouse.pl
  15. a) Astron b) Precom c) Studio Podłóg Drzwi i Tapet Szczygielscy      www.astron-design.pl   , www.precom.com.pl    , www.studiopodlog.pl                                                                            
  16.  
  17.  Studio Podłóg Ablux  www.studioablux.pl
  18. Studio Podłóg Ablux
  19. Fabryka Łazienek  www.fabrykalazienek.pl
  20. Seven Points     www.sevenpoints.pl
  21. a)K&T Kuchnie Włoskie    www.kuchniewloskie.torun.pl ,  b) Inteligentny Dom www.gft.pl
  22. Kam Kuchnie    www.meblekam.pl
  23. Creazioni          www.creazioni.info.pl
  24. Gastromatic     www.gastromatic.pl
  25. Pachnidełko     www.pachnidelko.pl
  26. Comfort & Style Interiors   www.csinterior.com
  27. Tnbt Media   
  28. BM INVEST    www.bminvest.com.pl
  29. Wedding Projekt- bride plus size    www.wedding-projekt.pl
  30. Black Moon Tattoo   www.facebook.com/BlackMoonTorun/
  31. Uomo Pio           www.facebook.com/uomopi/
  32. CodeForge 
  33. CodeForge 
  34. Kancelaria Notarialna- wkrótce otwarcie
  35. Elgreen Centrum   www.elgreen.pl
  36. a) Cargo Speed  www.cargo-speed.pl  , b) SP Tech Solutions  www.sptech.pl
  37.  Cargo Speed
  38. Wama Proj
  39. FlameJobs    www.flamejobs.pl
  40. Toruńskie Surowce Wtórne    www.torunskiesurowce.pl
  41. Multi Assist   www.multiassist.pl  
  42. Galeria Mieszkań      www.galeriamieszkan.eu

 

 

Kontakt

CENTRUM HANDLOWE TWIERDZA

F.H.U Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Biuro Twierdza
tel. 56 660-10-24
tel. kom. 794-777-999
tel. kom. 605-742-696
e-mail: biuro@twierdzatorun.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami – zapisz się na newsletter poprzez poniższy formularz.


 
Nasze marki