Zakupy w zabytkowym klimacie

Najemcy

  1. Loft79      www.loft79.pl
  2.  Bowlki i Rolki    www.facebook.com/bowlkiirolki
  3. SOMM+    www.sommplus.pl
  4. Fiore Gabinet Kosmetyczny  www.fiore-estetica.pl
  5. Akademia Wizerunku  https://www.facebook.com/akademiaskros
  6. Restauracja Receptura Food &Coffee https://www.facebook.com/Receptura-food-coffee-111530084793952
  7. a) Senpo www.senpo.pl       b)Smykoland   www.smykoland.pl  
  8. Hurtownia Wera  www.hurtowniawera.pl
  9. a) Klink b) Atmosferic c) The Fab    www.klink.pl
  10. Pack-Produkt   www.pack-produkt.pl
  11. Komis Dziecięcy  Komis artykułów dziecięcych Toruń | Facebook
  12. Sofa Spot   www.sofaspot.pl
  13. Ekspert Ubezpieczeń www.ekspertubezpieczenia.pl
  14.  
  15. a) Astron b) Precom c) Studio Podłóg Drzwi i Tapet Szczygielscy      www.astron-design.pl   , www.precom.com.pl    , www.studiopodlog.pl                                                                            
  16.  Wedding Projekt - bride plus size  www.wedding-projekt.pl
  17.  Studio Podłóg Ablux  www.studioablux.pl
  18. Studio Podłóg Ablux
  19. Fabryka Łazienek  www.fabrykalazienek.pl
  20. Seven Points     www.sevenpoints.pl
  21. a)K&T Kuchnie Włoskie    www.kuchniewloskie.torun.pl ,  b) Inteligentny Dom www.gft.pl
  22. Kam Kuchnie    www.meblekam.pl
  23. Creazioni          www.creazioni.info.pl
  24. Gastromatic     www.gastromatic.pl
  25. Pachnidełko     www.pachnidelko.pl
  26. Lokal do wynajęcia
  27. Zezuzulla     www.zzzforkids.com   
  28. BM INVEST    www.bminvest.com.pl
  29.  
  30. Black Moon Tattoo   www.facebook.com/BlackMoonTorun/
  31. Uomo Piu           
  32. CodeForge 
  33. CodeForge 
  34. Kancelaria Notarialna Aleksandra Oczachowska   www.notariusz-oczachowska.pl
  35. CodeForge
  36. a) Cargo Speed  www.cargo-speed.pl  , b) SP Tech Solutions  www.sptech.pl
  37.  Cargo Speed
  38. Cargo Speed
  39. FlameJobs    www.flamejobs.pl
  40. Wama Proj
  41. Multi Assist   www.multiassist.pl
  42. Toruńskie Surowce Wtórne    www.torunskiesurowce.pl
  43. Kantor kryptowalut

 

 

Kontakt

CENTRUM HANDLOWE TWIERDZA

F.H.U Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Biuro Twierdza
tel. kom. 794-777-999
tel. kom. 605-742-696
e-mail: biuro@twierdzatorun.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami – zapisz się na newsletter poprzez poniższy formularz.


 
Nasze marki